Oddział Warmińsko-Mazurski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uprzejmie przypomina

kategoria: Aktualności | 0

Szanowni Państwo,

Oddział Warmińsko-Mazurski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uprzejmie przypomina, że przy Oddziale uruchomione zostało Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON).

Docelowo Centrum informacyjno – doradcze stanie się miejscem, w którym osoby z niepełnosprawnością uzyskają kompleksowe wsparcie w każdym obszarze wymagającym pomocy, doradztwa, a także konsultacji. Dbając o jak najwyższe standardy obsługi pragniemy zapewnić, że Centrum będzie również systematycznie rozszerzać swoją ofertę, między innymi o możliwość skorzystania z usługi specjalisty ds. zarządzania rehabilitacją czy skierowania do Ośrodka Wsparcia i Testów, gdzie osoby z niepełnosprawnością będą mogły testować najnowsze technologie asystujące. Zachęcamy do śledzenia informacji na temat CIDON na stronie www.pfron.org.pl

Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom wsparcia dla osób z niepełnosprawnością zwracamy się do Państwa z prośbą o informację zwrotną – wskazanie osoby, z którą będziemy mogli się kontaktować i/lub do której będziemy mogli kierować osoby z niepełnosprawnością w zakresie zadań realizowanych przez Państwa jednostkę.

Jednocześnie w załączeniu przesyłamy link http://cidon.pfron.org.pl/ dotyczący CIDON, z prośbą o jego zamieszczenie na Państwa portalu informacyjnym oraz mediach społecznościowych.

Liczymy na owocną współpracę i pomoc w rozpropagowaniu informacji o CIDON wśród Państwa beneficjentów.