26 lipca 2016r. – warsztaty z ekonomią społeczną w Gołdapi – zapraszamy!

kategoria: Aktualności, Ważne informacje | 0

SZKATUŁKI, TORBY, PAPIEROWA BIŻUTERIA – NADSZEDŁ CZAS NA KOLEJNE WARSZTATY Z EKONOMIĄ SPOŁECZNĄ – GOŁDAP, 26 LIPCA, G. 16:00

Wakacje w pełni, jednak pogoda pozostawia wiele do życzenia. Zamiast zostawać z dziećmi w czerech ścianach serdecznie zapraszamy do kreatywnej zabawy z nami! Już 26 lipca o godz. 16:00 Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zawita w Gołdapi (Biuro Konkret, Plac Zwycięstwa 13), gdzie zaproszone przez nas Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga poprowadzi dla Was kolorowe i pozytywnie zakręcone warsztaty.

Panie z Żytkiejm pokażą nam jak przygotować okolicznościowe szkatułki – będziemy mogli wykonać własną szkatułkę, by np. sprawić komuś oryginalny prezent.

Foto: serwetki-decu.eu

Udekorujemy też płócienne torby – będzie można wyszywać, malować, kleić, ale bez względu na zastosowany sposób taka samodzielnie ozdobiona torba z pewnością będzie miłą towarzyszką zakupów.

Foto: muzeum-wegorzewo.pl

Trzecią propozycją Stowarzyszenia będzie wykonywanie biżuterii z papieru. Po poznaniu techniki jej tworzenia już zawsze będziemy błyszczeć w towarzystwie niepowtarzalnymi ozdobami.

Foto: Kirylla.eu

Podczas potkania będzie można również skosztować pysznych domowych ciast przygotowanych przez Panie z Żytkiejmskiej Strugi. Podobno nikt nie piecze lepszych!

Warsztaty są bezpłatne, a wykonane szkatułki, torby i biżuterię każdy uczestnik zatrzymuje dla siebie. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Serdecznie zapraszamy również najmłodszych – na spotkanie można przyjść z dziećmi. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w załączeniu i odesłanie na adres: agnieszka.lask@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną: OWES Ełk, ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk najpóźniej do dnia 22 lipca do godz. 16:00. Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje potwierdzenie od organizatora.

Ramowy plan spotkania:

16:00 – 16:10 – rejestracja uczestników;

16:10 – 16:15 – Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku – Agnieszka Łask, specjalista ds. informacji;

16:15 – 16:25 – prezentacja Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga i jego działalności;

16:25 – 19:00 – warsztaty.

Formularz zgłoszeniowy poniżej:
Formularz zgloszeniowy – spotkanie z ES, 2016.07.26, Goldap